اینجا دیجی‌ فورپت، اولین و بزرگترین مارکت پلیس پت شاپ در ایران

ضرورت فروش آنلاین

فروشگاه‌های فیزیکی محدودیت‌های فراوانی را بر فروشنده‌ها و خریداران تحمیل کرده و به همین دلیل فروشگاه‌های آنلاین هر روز محبوبیت بیشتری بین کاربران پیدا می‌کنند.

اگر شما هم در فکر راه‌اندازی یک کسب‌ و‌ کار آنلاین موفق در زمینه حیوانات خانگی هستید همین حالا وقتشه که وارد خانواده‌ی بزرگ مارکت پلیس دیجی‌ فورپت شوید.

شما برای خودتان کار می‌کنید و دیجی‌ فورپت به راه‌اندازی پت شاپ آنلاین شما رونق می‌بخشد.

اگر کالایی در زمینه حیوانات خانگی برای فروش دارید، اگر تولید کننده یا واردکننده محصولات حیوانات خانگی هستید،  همین حالا وارد مارکت پلیس دیجی‌ فورپت بشید.

فقط چند کلیک تا افتتاح شعبه‌ی آنلاین پت شاپ خود فاصله دارید. شما به عنوان فروشنده حقیقی می‌توانید همه‌ی کالاهای مرتبط با حیوانات خانگی  را در پت شاپ اینترنتی دیجی‌ فورپت به‌ فروش برسانید.

چرا در دیجی‌ فورپت فروشنده شویم؟

طیف وسیع‌تر مشتریان: فروشگاه‌های فیزیکی محدودیت‌هایی را به صاحبان کسب‌و‌کارها تحمیل می‌کند که محدودیت مخاطبان و مشتریان یکی از آن‌ها است. هر کسب و کار فیزیکی طیف بخصوصی از مشتریان را هدف قرار می‌دهد اما ممکن است فروشگاه‌های فیزیکی نتوانند مشتریان بالقوه‌ی خود را در نقاط مختلف کشور پیدا کنند. تبلیغات گسترده‌ی آنلاین و امکان خرید اینترنتی به گروه‌های مختلف، امکان می‌دهند کالای مورد نظر یک فروشنده را ببینند و در صورت نیاز آن را خریداری کنند. به این شکل فروش آنلاین برای بسیاری از تجارت‌ها نوعی توسعه‌ی بازار به حساب می‌‎آید.

فرار از محدودیت‌های زمانی و مکانی: تقریبا اغلب فروشگاه‌های فیزیکی در روزها و ساعات مشخصی از هفته فعال هستند. اما در فروشگاه‌های آنلاین هیچ نوع محدودیت زمانی وجود ندارد. هر وقت که بخواهید می‌توانید اطلاعات مربوط به محصولات مختلف را مطالعه کنید و هر وقت اراده کنید قادر خواهید بود از این فروشگاه‌ها خرید کنید. نکته‌ی دیگر اینجاست که برای هر اقدامی در فروشگاه فیزیکی، خودتان یا فروشنده‌هایی به نمایندگی از شما باید در فروشگاه حاضر شوند. این در حالی است که در فروشگاه آنلاین می‌توانید از هر نقطه‌ای از جهان که به اینترنت دسترسی داشته باشید به ویرایش مطالب درون سایت بپردازید. به این شکل هر ساعت و هر روز از هفته در هر نقطه‌ی جغرافیایی می‌توانید کالا بفروشید و اطلاعات مربوط به کسب‌و‌کارتان را بررسی کنید.

هزینه‌ی کمتر: بسیاری از کسب‌و‌کارهای فیزیکی نیازمند هزینه‌های اولیه‌ی سنگین هستند. در چنین تجارتی باید هزینه‌های زیادی بابت محل فیزیکی خاصی که از آن استفاده می‌کنید بپردازید. در کنار هزینه‌های مرتبط با اجاره یا خرید ملک باید هزینه‌هایی را هم صرف تسهیلات رفاهی کنید. اما در کسب و کارهای آنلاین می‌توانید تا حد قابل‌توجهی هزینه‌های مربوط به محل فروش را از سر راه‌تان بردارید و به سمت تجارتی پرسودتر حرکت کنید.